, ,

Gemei Hair Clipper – Makine Qethese Profesionale


1,800L

Gemei GM 6162 –  Hair Clipper

Geemy Hair Trimmer – Makine Qethese Profesionale

  • Modeloni dhe shkurtoni floket sipas deshires dhe pa mundim fale dizanjit ergonomik te kesaj makine
  • Projektuar me tehe prerese te fuqishme celik inoksi, nuk shkaktojne irritim te lekures se kokes
  • Fale baterise se fuqishme, ju mund ta perdorni per nje kohe te gjate
  • Integruar me ekran LED, i cili sherben si indikator i baterise
  • Ofron performance superiore te prerjes dhe shkurtimit te flokeve
  • Fale cilesise se larte, mund ta perdorni edhe per prerjen e flokeve te femijeve
SKU: makine qethese-gemei-gm6162 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat