,

Gemei Professional Hair Trimmer – Makine qethje per meshkuj


Paketimi perfshin:

 • Makinen qethese
 • 9 koka te levizshme per lloje te ndryshme prerjesh
 • 1 gershere
 • 1 kreher
 • Furcen per pastrim
 • Nje shishe te vogel vaji
 • Manualin e perdorimit

2,190L

Professional Hair Trimmer – GEMEI 837

Gemei Professional Hair Trimmer – Makine qethje per meshkuj

 • Kjo makine elektrike eshte e ndertuar nga tehe me precizion te larte dhe motor te fuqishem. Ju mund te prisni dhe modeloni floket sipas deshires, pa irrituar lekuren dhe pa shkaktuar zhurme.
 • E ndertuar nga celik inoksi i cilesise se larte, ofron prerje superiore dhe pa shpenzime
 • Ideale per te gjitha llojet e flokeve
 • Zgjedhja perfekte per burra, femije dhe fale profesionalizmit te saj dhe per berberet profesioniste
 • Me 9 koka te levizshme ju mund te modeloni floket tuaj dhe te femijeve sipas deshires
SKU: N-gemei hair trimmer-837 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat