,

Gemei Professional Hair Trimmer – Makine Rroje Elektrike


Brandi: Gemei

Modeli: GM-852

Fuqia: 5Watt

Voltazhi: 100-240V 50/60 Hz

Koha e karikimit: 8 ore

Koha e perdorimit: 60 minuta

Dimensionet: 15 x 4 x 3 cm

Pesha: 135 gr

2,790L

 Makine Rroje Elektrike GEMEI GM-852

Gemei Professional Hair Trimmer – Makine Rroje Elektrike

Makine rroje e dizenjuar me teknologjine e fundit te prerjes. Hiqni, modeloni dhe shkurtoni mjekren sipas deshires. Nuk shkakton prerje dhe irritime ne lekure duke e mbajtur ate te bute dhe te paster. Fale dizanjit ergonomik, mund ta perdorni lehtesisht dhe pa mundim.

Makina vjen ne paktetim me 3 koka te levizshme: 1, 2 dhe 3 mm.

SKU: makine rroje-gemei-gm852 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat