Girls Raincoat – Mushama kunder Shiut per Femra

Te ndryshme

  • Cope e bollshme qe siguron izolim total te rrobave.
  • Japin idene e nje xhakete.
  • Vishen edhe hiqen me lehtesi.
  • Perbehen nga 3 butona.
  • Lahen shume lehte me dore apo lavatrice.

2,490L

GIRLS RAINCOAT – MUSHAMA KUNDER SHIUT

Tani qe temperaturat u ulen edhe kushtet e motit do te jene cdo dite te luhatshme.

Por nese ju merrni masat e duhura nuk do te gjendeni asnjehere te papergatitur perpara ketij fakti.

Mushamat kunder shiut do te jene shpetimi juaj dhe nuk do te kete me asnje arsye per te mos dale kur bie shi dhe te realizoni te gjitha aktivitetet e dites.

Vajzat, jane ato qe me siguri kane me shume probleme lagjen nga shiut.

Floket, make up, veshja fillojne marrin nje forme tjeter nese lagen duke ju dhene keshtu nje pamje te shkujdesur.

Tani nuk keni pse te shqetesoheni!

MUSHAMA SHIU PER FEMRA

Mushamat e shiut jane 100% te i papërshkueshme nga uji. Ato kane nje rezistenze te larte kunder tij.

Ne momentin qe keto mushama lagen prej shiut ato kane tendencen te thahen shpejt ne menyre qe uji mos te deportoje ne to.

Ndryshe nga mushamat e tjera, kjo lloj mushamaje ndryshon jo vetem ne materialin qe eshte ideaur por edhe ne dizajnin shume elegant edhe terheqes qe kane duke dhene idene e nje palltoje apo xhupi shume elegant.

Nuk do te hasni asnje veshtiresi kur te jeni duke ecur sepse ju sigurojne levizshmeri pa asnje lloj bezdisje.

Me Mëngë të gjata, ne ngjyre bezhe te hapur dhe me yje ne ngjyre te zeze.

Kopsa për izolimin sa me te mire te rrobave qe keni veshur nen te.

Modeli i saj i prerjes jep idene apo impaktin e nje xhakete duke ju dhene keshtu nje pamje dinjitoze.

Mushama-ja mund te paloset edhe ta mbani pa asnje lloj veshtiresie ne canten tuaj.

KARAKTERISTIKA TE XHAKETESmushama per mbrojtjen nga shiu per vajzat bli online iBuy al

Mushama shiu e ideuar per femra.

Material kunder shiut.

Siguron tharje te shpejte.

Izolim te plote te rrobave te veshura nen te.

Jep idene e nje xhakete.

Mund ta perdorni ne te gjithe stinen e dimrit.

Mbahet lehtesisht ne cante.

Dizajn shume elegant edhe terheqes.


 

Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne iBuy-al | Qendra me e madhe Tregtare Online!

SKU: 41219005 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Bezhe, Gray

LLoji

Mushama kunder shiut

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat