,

Gjenerator me karikim diellor Power station

Te ndryshme

28,000L

GJENERATOR ME KARIKIM DIELLOR

Gjenerator portativ me karikim diellor, per kudo qe ju nevojitet energji elektrike.

Ai do te fuqizoje frigoriferin , TV, ngroheset, skaren elektrike, batanije dhe pajisje te tjera te ndryshme.

I pershtatshem per neten ne kamping apo gjate nje pikniku ku ju nevojitet energji shtese.

Projektuar me materiale cilesore per te garantuar sigurine dhe perdorimin afatgjate nderkohe qe pajisjet  jane te mbrojtura gjate karikimit.

Specifika:

Modeli : AS300

Fuqia dalëse e vazhdueshme AC : 300 W

Fuqia maksimale AC : 600 W

Tensioni i daljes  AC 220V/50HZ ose AC110V60HZ

Pesha rreth 3.5 kg


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: H-9876989 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Gjenerator

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat