, ,

Good Texture – Eyeshadow Palette


2,190L

GOOD TEXTURE – EYESHADOW PALETTE

Nje pafundesi ngjyrash dhe kombinimesh fantastike me kete palete.

Nuanca te panumerta qe fillojne nga me te lehtat, tek ngjyrat e tokes dhe deri tek ato me te erretat. Palete profesionale per nje look perfekt.

Dizajn kompakt dhe praktik,qe mund ta merrni me vete kudo dhe do te keni perhere nje look te kuruar fale kesaj palete.

Permasa 26 x 20 cm.

Pershtaten mjaft mire me ngjyrat e stines dhe krijojne perzierje fantastike me njera-tjetren.

Perfekte per plotesimin e make upit tuaj ditor apo ne raste te vecanta.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: good-texture-eyeshadow Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat