, ,

Grill per mish dhe sanduic BOMA BM 2001

Boma

4,900L

GRILL PER MISH DHE SANDUIC BOMA

Grille efikase qe arrin shpejt temperaturen e funksionimit.

Lartesia e pjates se siperme te gatimit eshte e rregullueshme, grilla mund te shpaloset plotesisht per te dyfishuar madhesine e siperfaqes se gatimit.

Beni barbeque ne kushte shtepie apo kopshtin e shtepise pa tym dhe pa nevojen e hapesirave te medha.

Te dy pjatat e gatimit me shtrese jo ngjitese jane te levizshme dhe te lehta per t’u pastruar.

Bere nga celik inox i cilesise se larte dhe plastike rezistente ndaj nxehtesise.

Specifikat :

-Grile BBQ e brendshme pa tym

-Fuqia 2000w

-Materiali Aliazh alumini+celik

-Pastrohet lehtesisht

-Tensioni 220v


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

Pesha0.9 g/kg
LLoji

grille

brands

Boma

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat