,

Grill per sanduic BOMA BM-2002

Boma

2,300L

GRILL PER SANDUIC BOMA

Beni barbeque ne kushte shtepie apo kopshtin e shtepise pa tym dhe pa nevojen e hapesirave te medha.

Trup metalik rezistent, me fuqi te larte prej 1000watt do ti pergatise ne pak caste ushqimet tuaja.

Grill per sanduic dhe tosta te shijshme me hapje deri 180 grade per ta perdorur edhe si grill mishi.

Siperfaqe gatimi jo ngjitese me kontroll te temperatures, me pllaka qe hiqen per pastrim me te lehte.

Specifikat :

-Treguesi i gatimit

– Hapje 180°

-Fuqia: 1000 W

-Funksionimi: 220 V

-Trup metalik


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: e23232 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
LLoji

grille

brands

Boma

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat