,

Grirese e vogel 600ml DSP KM 4051

DSP

1,900L

GRIRESE E VOGEL DSP

Me tehe super te mprehta per te copetuar ne pak caste ushqimet.

Grirese ushqimesh per fruta dhe perime te ndryshme me fuqi 200w dhe kapacitet te enes 600ml.

Tasi, tehu dhe kapaku i sigurte ne lavastovilje per pastrim te lehte.

Specifikat : 

-Thika te mprehta inoksi

-Tensioni: 220-240 V

-Kapaciteti: 600 ml

-Fuqia: 200 W

-E thjeshte per tu perdorur dhe pastruar


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: e23230 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
LLoji

Blender

brands

DSP

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat