,

Grirese First Austria FA-5114-1 – Paisje Kuzhine Online


  • Copton dhe bluan frutat, perimet, arrat dhe produkte te tjera ushqimore, ne formen e tyre me te tretshme, duke bere qe organizmi juaj te perthithe te gjitha vlerat e tyre ushqyese
  • E pajisur me depozite qelqi e cila mban ushqimin te paster dhe te fresket
  • Me bazament gome qe mundeson levizjen e blenderit ne cdo siperfaqe pa i demtuar ato dhe pa lene shenja
  • I projektuar me dy nivele shpejtesie per perberes te forte dhe te bute

3,100L

Grirese First Austria FA-5114-1 – Paisje Kuzhine Online

Grirese First Austria FA-5114-1 – Paisje Kuzhine Online

Konsumoni fruta dhe perime te shijshme dhe te shendetshme, pa i humbur vlerat e tyre ushqyese

Ideale per amvisat dhe adhuruesit e kuzhines

Cilesi e garantuar nga marka prestigjoze e paisjeve First Austria

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Grirese -First Austria-FA-5114-1 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Blender

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat