-17%
,

Grirese Hudhrash Manuale – Garlic Master Bli Online


  • Materiali: Plastik
  • Ngjyra: E bardhe
  • Pesha: 140g
  • Masa: 13.8 x 5 x 5.8cm
  • Paketimi perfshin edhe nje rul per hequr lekuren e hudhres

990L 1,190L

Grirese Hudhrash Manuale – Garlic Master Bli Online

Grirese Hudhrash Manuale – Garlic Master Bli Online

Krijon kube te persosura te hudhres vetem ne pak sekonda

Shtoni kete perberes ne gatimet tuaja ne masen ideale dhe jepini atyre shije dhe vlera ushqyese

Garlic Master eshte ndertuar nga 16 thika celik inoks ne formen e nje brisku te mprehte. Ndersa nje tjeter teh mundeson prerjen ne 81 kube te persosur dhe pa rremuje

Shmangni aromen e keqe te hudhres nga duart, e cila qendron gjate

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Grirese Hudhrash Manuale-Garlic Master Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Grirese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat