,

Grirese per agrumet – Blender First Austria FA 5114-8


  • Nivele te ndryshme shpejtesie
  • Me kater tehe prej celiku te cilat nuk ndryshken
  • Permasat: 16cm X 16cm X 24 cm
  • Me nje fuqi prej 500W
  • Me tension prej 220-240 V

3,800L

GRIRESE FIRST AUSTRIA

Grirese First Austria me ane te seciles mund te realizoni masa te tretshme per te gjitha produktet ushqimore qe vendosni ne te. Kjo pajisje ruan cilesine edhe vlerat ushqyese te cilat i japin ushqimit vlerat qe ju duhen per pergatitjen e shendetshme te organizmin tuaj.

BLENDER PER GRIRJEN E PRODUKTEVE USHQIMORE

Grirja e produkteve ushqimore realizohen ne menyre shume te shpejte duke perfituar keshtu masen qe ju deshironi per produktet e tuaj ushqimore pa i humbur vlerat dhe vitaminat e tyre. Me kete blender ju nuk do te humbisni as nuk do te demtoni vlerat ushqyrese te asnje produkti qe keni hedhur ne kete pajisje.

Ky blender ju mundeson qe te grirni ushqimet tuaj me kater teha te mprehta prej celiku te cilat jane shume rezistente edhe nuk ndryshken ndonjehere. Me nje shpejtesi shume te madhe rrotulluese prej 5400RPM.

Blenderi eshte i pajisur me nje kupe prej qelqi qe mban nje kapacitet pre 1.2 liter  ku ju mund te hidhni produktet tuaj dhe te shihni procesin e grirjes.

Mund te pastrohet shume shpejte edhe shume e lehte ne perdorimin e tij. Ne kete menyre do konsumoni me shume fruta, perime, agrume etj.

SPECIFIKATGrirese First Austria produkt online iBuy.al

  • Perbehet me nje kupe qelqi
  • Kapaciteti: 1.2 L
  • Shpejtesia:  5400 RPM
  • Me kater tehe te mprehta prej celiku
  • Permasat : 16cm X 16cm X 24 cm

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: FA-5114-8 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Grirese

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat