,

Grirese per hudhrat – Garlic Chopper As Seen On TV Online


Specifika

 • Brandi: As Seen On TV
 • Materiali: Plastike ushqimore ABS + celik inox
 • Dimensionet:
 • Diametri: 7.5 cm
 • Lartesia: 6cm
 • Ngjyra: E gjelber

990L

Grirese per hudhrat – Garlic Chopper As Seen On TV Online

Grirese per hudhrat – Garlic Chopper As Seen On TV Online

 • Grini hudhrat ne copeza te vogla, te holla dhe te imeta
 • Shtoni kete perberes ne gatimet tuaja ne masen ideale dhe jepini atyre shije dhe vlera ushqyese
 • Shmangni aromen e keqe te hudhres nga duart, e cila qendron per nje kohe te gjate
 • Garlic Chopper vjen ne permasa te vogla, kompakte
 • Nuk ze vend ne kuzhine
 • Pastrohet lehte ose me uje te bollshem ose ne lavastovilje
 • Nuk shkaton irritim dhe lotim te syve
 • Material celik inoks i cilesise se larte, jo toksik
 • MultiFunksionale – mund te coptoni arra, bajame, majdanoz, karrota, qepe dhe shume produkte te tjera
 • Lehtesi dhe thjeshtesi ne perdorim

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: grirese per hudhrat-garlic chopper-as seen on tv Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Grirese

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat