,

Grirese perimesh dhe frutash- Paisje Kuzhine Online

Te ndryshme

 • Material Plastik + Celik inoks
 • Kursen kohe dhe perpjekje
 • Pastrim i lehte
 • Dizanj kompakt dhe i qendrueshem
 • Mbron duart gjate perdorimit
 • Ideale per amvisat dhe adhuruesit e gatimit
 • Praktike dhe multifunksionale

1,300L

Grirese perimesh dhe frutash – Paisje Kuzhine Online

Grirese frutash dhe perimesh multifunksionale  – Paisje Kuzhine Online

Nese jeni ne kerkim te nje pajisjeje qe t’ju lehtesoje punen tuaj ne kuzhine, atehere Grirese perimesh dhe frutash do t’ju vi ne ndihme. Nje pajisje e cila do te behet e preferuara juaj pasi t’a keni ne kuzhinen tuaj. Hiqni lekuren e tyre ne pak sekonda, te frutave dhe perimeve qe ju konsumoni.

GRIRESE PERIMESH MULTIFUNKSIONALE

Grin frutat dhe perimet ne feta, ne menyre shume te sigurt dhe te shpejte. Ju do te mbeteni te mahnitur kur te shihni sesa shume ja u lehteson punen Grirese perimesh dhe frutash.

Pastron lepatatet dhe karrotat nga lekura brenda disa sekondave apo te shume perimeve te tjera të ndryshme, ju do të keni perimet tuaja gati ne shume pak sekonda.Pergatisni gjelle te shijshme me perime ne forme te njetrajtshme dhe sallata ne menyre te rregullt, qe do i kenaqin syrin te afermeve tuaj.

Me cilësi të lartë te materialit perberes, duke qene keshtu edhe me e sigurt ne perdorim. Për të mbrojtur gishtat nga dëmtimet aksidentale.

Per nje performance më të lartë te gatimeve tuaja.

Ju mund të perdorni Griresen per cdo frut dhe perime qe deshironi. Të gjitha keto ju vijne në një pajisje te vetme dhe praktike.

E lehte per tu pastruar. Ndryshe nga grireset e tjera te medha kjo grirese perimesh, eshte e vogel ne mase, fakt ky qe e bene griresen shume praktike, te sigurt dhe shume te thjeshte per t’u pastruar pa ju munduar. Ju mund ta vendosni ne lavapjate ose ta lani me uje te bollshem. Për të nje gatim më të thjeshte dhe te bukur.

grirese perimesh bli online ne ibuy al

Gatimi do të jetë edhe me i thjeshte me Griresen e perimeve dhe frutave.

Specifikat

 • Dizanj kompakt dhe i qendrueshem
 • Mbron duart gjate perdorimit
 • Ideale per amvisat dhe adhuruesit e gatimit
 • Praktike dhe multifunksionale

  Produktet më të mira në iBuy.al

SKU: Grirese per Fruta dhe Perime Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Grirese

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat