,

Grirese perimesh me dore- Vegetable Chopper Bli Online


Dizanj modern

E vogel

Nuk ze vend ne dollapet e kuzhines

Pastrohet lehte, pa mundim

E perkryer per te shtuar perberesit me vlera te larta ushqimore ne gatime

 

1,000 L

Grirese perimesh me dore- Vegetable Chopper Bli Online

Grirese perimesh me dore- Bli Online

Grini perimet, frutat dhe me te veshtirat qepet

Shpetoni nga lotet gjate grirjes, prerjes apo coptimit te qepeve

E lehte per tu perdorur

Nuk kerkon energji elektrike

Shume praktike, efikase dhe e shpejte

Tehet preres jane te ndertuar nga nje material cilesor

Duart nuk marrin aromen e qepes

SKU: L-grirese perimesh/qepesh me dore Kategori: ,
Pesha 0.22 kg
color

White

LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat