,

Grirese qepe dhe perimesh me dore- Vegetable Chopper


Dizanj modern

E vogel

Nuk ze vend ne dollapet e kuzhines

Pastrohet lehte, pa mundim

E perkryer per te shtuar perberesit me vlera te larta ushqimore ne gatime

 

1,000L

Grirese perimesh me dore- Vegetable Chopper

Grirese qepe dhe perimesh manuale – Vegetable Chopper

Grirersja eshte nje pajisje kuzhine e cila ju ndihmon te kurseni kohe energji ne kuzhine. Copetoni qepen e cila ju ben te lotoni dhe duart tuaja me arome te veshtire per tu larguar.

Me kete pajisje manuale grirja e saj eshte me e lehte dhe me efikase. Ne madhesi te vogel per ti dhene shije  me teper gatimeve dhe mos te pengoje pertypjen e tyre. Vendosni qepet e qeruara brenda ne Griresen Profesionale dhe me pas vetem rrotullojeni. Rrjeti i prerjes se celikut krijon copeza te persosura te qepes apo perimeve te tjera vetem ne pak sekonda. E perkryer per te shtuar kete perberes me vlera te larta ushqimore ne gatimet tuaja me lehtesi. Perdoreni dhe si nje aksesore i cili ju vjen ne ndihme per dekorin e pjatave tuaja.

Cilesimet Kryesore | Grirese Perimesh & qepe

  • Grirese perimesh me dore- Bli Online
  • Grini perimet, frutat dhe me te veshtirat qepet
  • Shpetoni nga lotet gjate grirjes, prerjes apo coptimit te qepeve
  • E lehte per tu perdorur
  • Nuk kerkon energji elektrike
  • Shume praktike, efikase dhe e shpejte
  • Tehet preres jane te ndertuar nga nje material cilesor
  • Duart nuk marrin aromen e qepes

Produkte te ndryshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: L-grirese perimesh/qepesh me dore Kategori: ,
Pesha0.22 g/kg
color

White

LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat