,

H96 Max – Android Smart Tv Box 4GB RAM 32GB

Te ndryshme

 • Cilesi mbreslenese per te pare filmat tuaj te preferuar
 • Shihni cdo levizje me detajin me te vogel.
 • Praktike ne perdorim
 • Suporton imazhin 4K
 • Sistem operativ 9.0
 • WIFI 2.4 – 5GHZ

4,690L

H96 MAX  – ANDROID SMART TV BOX 4GB RAM 32GB

Shendroni televizorin tuaj ne vendin e preferuar te te gjithe familjes me H96 MAX .  Kaloni kohen me te bukur me te afermit tuaj duke pare filmat , apo duke degjuar kenget tuaja te preferuara.

H96 Max me 4 GB RAM dhe 32 GB ROM ka nje performance te shkelqyer qe televizori juaj aktual nuk arrin t’ja u ofroje.

SHENDRRONI TV TUAJ NE SMART ME H96 MAX 4 GB RAM 32 GB ROM

H96 MAX e cila ka nje performace te shkelqyer, qe funksionon me sistemin e fundit Android 9.0

h96 max andorid tv box ne ibuy al

Kapaciteti RAM ultra i madh 4 GB + 32 GB ROM siguron funksionim më të qetë, me te sigurt dhe fleksibël. Ju mund të shijoni imazhin me definicion të lartë në shtëpi. Eshte praktike dhe mund te merret kudo me vete.

Mbështet rezolucionin 4K i cili ka efekt imazherie me definicion të lartë dhe mbresle

nes.

SPECIFIKAT
 • Cilesi mbreslenese per te pare filmat tuaj te preferuar
 • Shihni cdo levizje me detajin me te vogel.
 • Praktike
 • Suporton imazhin 4K
 • Sistem operativ 9.0
 • WIFI 2.4 – 5GHZ

  Blini produketet me te mira ne iBuy.al!

SKU: K-190520026 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
color

Black

brands

Te ndryshme

LLoji

Android TV Box

Memorja

32GB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat