H96 Max Android Tv box – 4GB RAM 64GB


 • Cilesi mbreslenese per te pare filmat tuaj te preferuar
 • Shihni cdo levizje me detajin me te vogel.
 • Praktike ne perdorim
 • Suporton imazhin 4K
 • Sistem operativ 9.0
 • WIFI 2.4 – 5GHZ

5,790L

H96 MAX ANDROID TV BOX – 4GB RAM 64G

Shnderroni televizorin tuaj ne vendin e preferuar te te gjithe familjes me H96 MAX .  Kaloni kohen me te bukur me te afermit tuaj duke pare filmat , apo duke degjuar kenget tuaja te preferuara.

H96 Max me 4 GB RAM dhe 64 GB ROM ka nje performance te shkelqyer qe televizori juaj aktual nuk arrin t’ja u ofroje.

SHNDERRONI TV TUAJ NE SMART ME H96 MAX 4/64 GB

H96 MAX e cila ka nje performace te shkelqyer, qe funksionon me sistemin e fundit Android 9.0

 

Kapaciteti RAM ultra i madh 4 GB + 64 GB ROM siguron funksionim më të qetë, me te sigurt dhe fleksibël.

Ju mund të shijoni imazhin me definicion të lartë në shtëpi. Eshte praktike dhe mund te merret kudo me vete.

Mbështet rezolucionin 4K i cili ka efekt imazherie me definicion të lartë dhe mbreslenes.

SPECIFIKATandroid tv box h96max blerje online ne ibuy al
 • Cilesi mbreslenese per te pare filmat tuaj te preferuar
 • Shihni cdo levizje me detajin me te vogel.
 • Praktike
 • Suporton imazhin 4K
 • Sistem operativ 9.0
 • WIFI 2.4 – 5GHZ

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: h96max-android-box-4/64gb Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat