, ,

Haeger Juice Extractor- Shtrydhese HAEGER


3,990L

HAEGER JUICE EXTRACTOR – SHTRYDHESE HAEGER

Shtrydhni frutat, perimet dhe agrumet duke perfituar lengje te shijshme dhe te shendetshme.

Me shtrydhesen Haeger nuk do humbisni asnje vlere ushqyese te produkteve ushqimore.

Motor i fuqishem dhe sistem sigurie ndaj luhatjeve te tensionit, qarkut te shkurter dhe mbinxehjes.

Kapak me brava sigurie, per te qene gjithmone te sigurt gjate procesit te shtrydhjes se frutave.

Me baze jo te rreshqitshme, këmbë te gomuara.

Kapaciteti për 1 liter lëng, me hapesire te bollshme cka ju jep mundesine  të përdorni gjithe frutat qe deshironi.

Mbrojtje nga mbinxehja, bllokon motorin në kapak të hapur.

Material shume rezistent prej çeliku. Perdoret dhe pastrohet lehtë.

Merrni te gjitha vitaminat, proteinat dhe vlerat ushqyese permes shtrydhjes se frutave ne Haeger Juice Extractor.juicer haeger online ibuy al

Specifika

Numri i Modelit: HG-2814

Fuqia: 1200 W

Tensioni i punës: 220-240 V / 50-60 HZ

Materiali: Filtër hekuri / çelik

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Haeger-Juice-Extractor Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat