Han Grip – Doreze per muskujve te duarve – Bli online


  • Me dizajn kompakt dhe shume praktik e funksional.
  • Perdoret nga cdo moshe.
  • Material prej celiku edhe gome te qendrueshme.
  • Ndihmon ne rritjen e rezistences se duarve.
  • Mund ta keni perhere me vete per ta perdorur kudo.

490L

HAN GRIP PER MUSKUJT E DUARVE

Nese deshironi qe te mbani me shume gjera ne duart tuaja, te ushtroni force ose presion, te beni sporte te ndryshme si mundjet ate duhet te stervitni menjehere muskujt e duarve tuaja qe te arrini te githa keto.

Han Grip eshte nje vegel palestre shume e thjeshte ne perdorim dhe nuk ju mundon shume por i vendos te gjithe muskujt e dores suaj ne aktivitet.

Ai eshte i perbere nga doreza te cilat kane nje fortesi shume te madhe ne momentin qe ju perpiqeni t’i takoni me njera-tjetren.

Ato jane te perbera nga materiali i gomes i cili nuk lejojn rreshqitjes e dores prej tyre edhe nga celiku shume cilesor.

Me nje dizajn shume kompakt qe ju lejon ta keni perhere me vete.hand grip muskuj dore bli online iBuy al

Eshte i perbere nga materiali i celiku edhe i gomes.

SPECIFIKAT

Me dizajn kompakt dhe shume praktik e funksional.

Perdoret nga cdo moshe.

Material prej celiku edhe gome te qendrueshme.

Ndihmon ne rritjen e rezistences se duarve.

Mund ta keni perhere me vete per ta perdorur kudo.

Gjendet ne ngjyre te zeze dhe te kuqe.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: K-200720-073 Kategori:
Pesha0.1 g/kg
LLoji

paisje per stervitjen e dores

color

Black with Red

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat