, ,

Hand Dryer- Tharese automatike per duart

Te ndryshme

  • Tharëse automatike.
  •  Shpejtësi të lartë 1800 Watt.
  • Than duart brenda 5-10 sekondave.

4,500L

HAND DRYER – THARESE AUTOMATIKE PER DUART 

Tharëse automatike dore për tualet me sensor infrared.

Me perdorim te gjere si ne  hotele,restorante, bare apo dhe per perdorim shtëpiak .

Pajisja e tharjes së duarve instalohet lehtesisht ne mur dhe leshon ajer te ngrohte duke thare kehtu duart ne vetem pak sekonda.

 Ky tharës automatik i duarve është bërë nga materiali ABS për qëndrueshmëri të sigurte.

Eshtë i papërshkueshëm nga korrozioni dhe i lehtë. Ky aksesor i besueshëm i banjës do t’ju ofrojë përdorim të sigurte për një kohë shume të gjatë.

Me teknologji të përparuar për të ofruar një performancë të lartë, pa prekje dhe ulje te  nivelit te zhurmës për një ambient të qetë.

Kurseni koston e letrave te duarve dhe  bëni zgjedhjen e duhur për xhepin tuaj. Gjithashtu zgjidhni nje pajisje ekologjike dhe miqesore me mjedisin.

Specifika:tharese per duart bli online ibuy al

Tharëse automatike

 Shpejtësi të lartë 1800 Watt

Than duart brenda 5-10 sekondave.

Instalim dhe funksionim super i lehtë.

I përshtatshëm për  qendra tregtare, restorante, bare,shtepi etj.

 


Bli lire dhe mire ne iBuy.al!

SKU: i2010020 Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat