,

Hanging Purse Organizer – Organizues cantash


 • Organizues cantash
 • Permasat:90 x 35 x 35 cm
 • E paloseshme
 • Nuk ze shume hapesire
 • Vjen ne ngjyren roze

1,290L

ORGANIZUES CANTASH

Cantat jane nje aksesore i nevojshem sidomos per femrat qe duan gjithmone te keni canta te llojeve te ndryshme. Per t’i vendosur cantat ne menyre te rregullt ju vjen ne ndihme ky produkt. Ideale per te sistemuar cantat edhe qe nuk ze shume hapesire ne ambjentin tuaj.

ORGANIZUES PORTATIV

Organizuesi i cantave ka nje material PVC me pelhure jo te endur me pjese transparente qe lejon qe te dalloni cantat lehtesisht edhe mund ta varni ne vareset e dollapit te rrobave duke kursyer ne kete menyre hapesire tuaj.

Me nje dizajn teper praktike e me nje qendrueshmeri te madhe, ky organizues eshte teper i persosur per ruajtjen  dhe vendosjen e cantave te ndryshme.

Me nje kapacitet super te madh me 6 xhepa ku mund te ruani 6 canta te ndryshme ne nje pajisje te vetem. Teper i pershtatshem per cdo lloji dollapi ku mund ta vendosni kete produkt.

SPECIFIKAT organizues cantash produkt online

 • Organizator i çantave 
 • E paloseshme
 • Nuk ze shume hapesire
 • Materiali: pelhure jo e endur Ngjyra: roze  
 • Sasia e xhepit: 6 xhepa
 • Permasat:90 x 35 x 35 cm

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: organizues cantash Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Organizues cantash

color

Rose

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat