,

Hard Disk i brendshem – SSD Kingston A400

kingston

4,500L5,500L

HARD DISK I BRENDSHEM – SSD KINGSTON

Hard disk i brendshem Kingston A400 permireson sistemin ekzistues kompjuterik dhe pershpejton ngarkimin dhe transferimin e skedareve.

Funksionon pa zhurma dhe gjithashtu nuk mbinxehet gjate perdorimit te zgjatur dhe intensiv.

Dizajni praktik i formes 2.5 inch dhe pesha e lehte e bejne te pershtatshme per kompjuter personale dhe laptope.

Ky SSD eshte dhjete here me i shpejte se nje hard disk tradicional, per performance me te larte dhe nje sistem me te shpejte.

Me kapacitet 120 GB dhe 240 GB, ju jep hapesire ​​te mjaftueshme per te gjithe skedaret, aplikacionet, videot, fotot dhe dokumentet e tjera te rendesishme.

Krijuar per t’u perdorur me kompjuteret apo notebooket tuaj, per nje performance superiore.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online 

SKU: K-062101-23 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

kingston

Memorja

120 GB, 240 GB

LLoji

Hard disk

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat