,

Hard Disk WD Green SSD per Pc

Te ndryshme

3,900L5,500L

HARD DISK WD GREEN SSD PER PC

Hard disk Wd Green me performance dhe shpejtesi te larte , kjo SSD  permireson perdorimin e perditshem te Pc apo laptopit tuaj.

I lehte dhe rezistent ndaj goditjeve, SSD WD Green ndihmon ne mbajtjen e te dhenave tuaja te sigurta nga humbja.

Ne perputhje me shumicen e kompjuterave, SSD-te WD Green jane te disponueshme ne permasa 2,5 ”/ 7 mm.

Lundroni ne internet, luani lojerat e preferuar dhe perdorni sistemin kompjuterik me shpejtesi dhe performance te larte.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Qendra juaj tregtare online 

SKU: K-062101-14 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Hard disk

Memorja

120 GB, 240 GB

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat