,

Havit Mini Wireless Headset IX200


1,500L

HAVIT MINI WIRELESS HEADSET IX200

Kufje me nje cilesi padyshim superiore.

Krijuar material ergonomik, e testuar ne njerez te ndryshem per te sjelle nje produkt qe pershtatet persosmerisht me veshet e te gjitheve atyre qe e perdorin.

Altoparlanti i kufjes eshte i veshur me nje membrane titaniumi qe ka nje trashesi pre 6 mm, chipse te nivelit me te larte Airoha 1526, te gjitha keto per te sjelle nje audio te qarte dhe tejmase te paster.

Te gjitha elementet perberes te kufjes jane akorduar dhe optimizuar me kujdes per te sjelle saktesine e audios ne cdo frekuence.

Me Mini Wireless Headset ju nuk do te keni me nevoje te perdorni kufje me kabuj te gjate te cilet ju ngaterrohen neper qafe kur vraponi apo kur dilni per nje ecje.

Kufja mban shume karikim, ju mund ta perdorni ate deri ne 18 ore.

Karakterisitkat

Diapazoni i transmetimit: 10 M

Koha e karikimit: afersisht 2 orë 

Koha e bisedës: 3,5 orë

Koha e gatishmërisë: 50 orë

E pajisur me mikrofon

Peshë e lehtë

Përshtatje lehteisht

Punon me Wireless

Versioni Bluetooth 4.2

SKU: Havit Bluetooth Headset IX200 | Mini Kufje Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat