,

Kufje me Wireless AWEI A850BL – Intelligent Headset Online


  • Bluetooth 4.0 V : Ju mund te degjoni muzike me tinguj te paster si dhe te realizoni biseda telefonike te rehatshme, duke e degjuar qarte fjalet e atij/asaj qe ndodhet ne anen tjeter te telefonit
  • E pajisur me mikrofon
  • Te lehta per tu lidhur
  • Dizanj modern

 

3,200L

Kufje me Wireless AWEI A850BL – Intelligent Headset Online

Kufje me Wireless AWEI A850BL – Intelligent Headset Online

Degjoni muziken tuaj te preferuar me kufjet te pershtatura me teknologjine e Wireless-it

Dizanj modern dhe me nje bateri qe do iu ofroje argetim dhe kenaqesi maksimale

Flisni ne telefon edhe gjate drejtimit te automjetit, pa u shqetesuar te mbani ne dore smartphonin

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Kufje me Wireless-Awei Intelligent Headset Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Kufje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat