,

Hekur me avull FA-5628-4-RE – Hekuri First Austria


  • Hekurosje me avull nxjerrje dhe sperkatje uji
  • Me nje furce per avull
  • Me material prej qeramike
  • Me sistem vetspastrimi
  • Me hekurosje vertikale dhe horizontale

 

3,490L

HEKUR ME AVULL

Hekur per te hekurosur rrobat ne menyre te perkryer ku mund te hiqni rrudhat e veshtira te rrobave tuaja. Me kete hekur me avull ju mund te kryeni funksionin e hekurosjes ne menyre vertikale i cili eshte ideal per te hekurosur rrobat e varura, xhaketat ose materiale shume delikate.

KENI DEGJUAR PER HEKURIN PERFEKTE TE RROBAVE ?

Kete hekur mund te pa perdorni me ane te kabullit ose pa ate edhe me nje sistem kunder kriperve ngjitese. Me nje material i perbere prej qeramikes ku nuk mundeson djegien ose demtimin e rrobave tuaja. Me nje program perfekt ne menyre te thate ose me avull te hekurosjes se rrobave.

Hekuri First Austria ka nje funksion vetpastrimi edhe me nje doreze te gomuar ku mund ta merrni gjithmone me vete. Me nje tregues te nivelit te ujit edhe te temperatures ku ju mund ta perdorni ne cfare do temperature qe ju deshironi.

Rrobat tuaja meritojne hekurosjen e persosur!

SPECIFIKAT

Hekurosje ne menyre vertikale dhe horizontale

Me avull edhe me sprucim uji

Me nje material te qeramikes

Me nje sistem vetpastrimi

Fuqia: 2200 W

Tensioni 220 V

Porosit online ne iBuy dhe paguaj ne dorezim.

SKU: FA-5628-4 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
LLoji

Hekur me avull

color

Purple

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat