,

Hekur me avull – First Austria Elektroshtepiake Bli Online


  • Brandi: First Austria
  • Me tregues te nivelit te ujit dhe temperatures
  • Me avull+sperkatje
  • Fuqia: 2200 Watt
  • Materiali: Qeramike e cilesise se larte
  • Kohezgjatja e avullit te vazhdueshem: 6-15 minuta

2,990L

Hekur me avull – First Austria Elektroshtepiake Bli Online

Hekur me avull – First Austria Elektroshtepiake Bli Online

Hekuros rrobat ne menyre perfekte, i mban ato te lemuara dhe pa asnje rrudhe

Integruar me funksionin e shperkatjes, eleminon dhe zhduk edhe rrudhat me te veshtira

Pajisur me sistemin e kontrollit te nxehtesise

Pllake qeramike e lemuar e cilesise se larte, e cila nuk ngjit dhe demton rrobat

Integruar me nje sistem vrimash, qe bejne te mundur nxjerrjen e avullit ne menyre te njetrajtshme

Me 2 funksione:

Mund te zgjidhni te hekurosni ne te thate, permes sprucimit me uje

Mund te zgjidhni funksionin me avull

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Hekur me avull-First Austria Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Hekur

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat