-12%
,

Hekur rrobash me avull – First Austria – Bli Online


  • Brandi: First Austria
  • Modeli: FA-5633-3
  • Funksonet: Hekurosje vertikale dhe horizontale
  • Fuqia: 2200 Watt
  • Tensioni 220 Volt
  • Fuqia e pompes 1.5 bar
  •  Nxjerrja e avullit 45 g/min
  • Pllake qeramike e cilesise se larte, nuk ngjit
  • Paketimi perfshin edhe furcen per avullin

5,700L 6,500L

Hekur rrobash me avull – First Austria FA-5633-3

Hekur rrobash me avull per hekurosje – First Austria Bli Online

Hekuros rrobat ne menyre perfekte duke zhdukur edhe rrudhat me te veshtira e duke i lene ato te lemuara

Sasia e rrjedhes se avullit arrin deri ne 45 g/min, duke depertuar ne fibra dhe duke siguruar pasterti maksimale

Me 2 funksione, per hekurosje VERTIKALE DHE HORIZONTALE

Ideal per te zhdukur rrudhat edhe ne xhaketa, pelhura dhe copa delikate, kostume etj

Me tregues te nivelit maksimal te temperatures dhe ujit

Hekur per hekurosje me avull higjenizon rrobat

Sasia e larte e avullit jo vetem qe largon rrudhat, por i jep atyre pasterti maksimale duke vrare dhe eleminuar edhe bakteret me te vogla

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Hekur me avull-First Austria-FA56333 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Hekur

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat