,

Hekur me avull Haeger HG 1259 – Produkt Online

Haeger

Funksionon me avull

Me pllake qeramike

Cmim konkurrues

Hekuros ne dy versioni: ne te thate dhe te laget

1,490L

Hekur rrobash Iron Steam Haeger HG 1259

Hekur me Avull per hekurosje rrobash

Hekur me avull praktik per hekurosje ideale rrobash. Hiqni rrudhat dhe nga pelhurat e trasha me lehtesi. Aplikoni avullin aty ku do te hasni veshtiresi ne heqjen e tyre.

Mund ta perdorni dhe si nje hekur vertikal per te hekurosur kemishat tuaja dhe rifreskuar perdet tuaja.
Rregulloni temperaturen dhe hekurosni gjithcka nisur nga xhinset deri te mendafshi.
Jeni gati per cdo pelhure ne cdo kohe.
Hekurosni pa djegie ne pelhurat tuaja.
Pllake hekurosje jo ngjitese, e prodhuar per nje performance te shkelqyer mbi veshjet tuaja. Jo ngjitese, rezistente ndaj gervishtjeve dhe e lehte per t’u pastruar.
Kurseni energji me kete hekur dhe merrni gjithnje te njejtat rezultate te shkelqyera. Kompakt dhe i pershtatshem per mos te zene shume hapesire.

Cilesimet e tij 

  • Hekur me avull
  • Praktik dhe multifunksional
  • Me pllake te bute dhe jo ngjitese
  • Nuk demton veshjet
  • I mban rrobat e rregullta dhe te lemuara, pa rrudha
  • Veshjet do te duken si te reja
  • Avulli shperthyes deperton deri tek fibrat e veshjeve dhe eleminon edhe rrudhat me te lehta
  • I lehte ne perdorim
  • Pastrohet sa hap e mbyll syte
  • Cilesi maksimale

Produkte ne shitje online ne Ibuy.al

SKU: L322-haeger-HG 1259 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Haeger

LLoji

Hekur

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat