,

Hekur me avull pa kabllo – First Austria FA-5633-2-GN Online


  • Brandi: First Austria
  • Modeli: FA-5633-2-GN
  • Fuqia: 2200 Watt
  • Pllake Qeramike
  • Furce pastrimi me avull
  • Pa kabllo elektrik
  • Me karikim

4,700L

Hekur me avull pa kabllo – First Austria FA-5633-2-GN Online

Hekur rrobash me avull pa kabllo Profesional – First Austria Online

Hekuros rrobat ne menyre perfekte, i mban ato te lemuara dhe pa asnje rrudhe

Ideal per heqjen dhe hekurosje e rrudhave me te veshtira, per shkak te sasise se larte te avullit qe ai leshon gjate procesit te hekurosjes

Zhduk edhe rrudhat me te veshtira per tu eleminuar dhe shtrire

Projektuar pa kabllo elektrik, levizni i lire teksa hekurosni

I integruar me funksionin e hekurosjes vertikale, zhduk rrudhat ne veshje te varura, xhaketa dhe pelhura delikate

Funksioni i avullit shoqerohet me nje sprucim me uje, duke mundesuar eleminimin total te rrudhave

Funksionon me karikim

Me panel kontrolli qe iu lejon te shihni se kur eshte e nevojshme qe hekuri te karikohet]

Porosit Online ne iBuy.al | Hekur rrobash me avull Profesional

SKU: Hekur me avull pa kabllo-First Austria-FA56332GN Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Hekur

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat