,

Hekur me avull vertikal – Sokany Iron Steam Shitje Online


 • Brandi: Sokany
 • Modeli: HJ 3000
 • Materili: Alumin+ Qeramike
 • Sasia e avullit te nxjerre ne minute: 20 g
 • Kapaciteti i depozites se ujit: 260 ml
 • Fuqia:1200 Watt
 • Me furce pastrimi
 • Opsioni ON/OFF
 • Gjatesia e kabllos: 2.5 M
 • Koha e nxehjes: 46 sek
 • Hekurosje vertikale

3,490L

Hekur me avull – Sokany HJ 3000 Iron Steam Shitje Online

Hekur me avull vertikal hekurosje rrobash – Sokany HJ 3000 Iron Steam Shitje Online

Hekuros rrobat ne menyre perfekte, me avullin qe deperton deri ne fibr, veshjet duket si te reja

I pajisur me opsionin e kontollit te ajrit, ju mund te vendosni ti hekurosni rrobat me avull te fuqishem, avulli te vazhdueshem, pak avull etj

I dizenjuar per hekurosjen e te gjitha llojeve te materialeve te rrobave, pa u shqetesuar nese mund te ngjiten ose demtohen

Ideal edhe per higjenizimin e divaneve, dyshekeve dhe jastekeve

I integruar me sistemin anti-kalk, Sokanu HJ 3OOO largon te gjitha papastertite nga uji qe kthehet ne avull dhe parandalon bllokimin e tij nga gelqerja.  Sistemi i vetepastrimit nuk e lejon hekurin te bllokohet

Dizajni ergonometrik e ben te pershtatshem kete hekur me avull vertikal per perdorim te perditshem

Hekur per hekurosje rrobash me pllaka  alumini, e veshur me qeramike ben te mundur shperndarjen e nxehtesise ne menyre ideale

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Hekur me avull-Sokany-HJ3000 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Hekur

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat