,

Hekur per hekurosje profesional – First Austria – Online


SPECIFIKA

  • Brandi: First Austria
  • Modeli: FA-5628-8
  • Fuqia: 2300 Watt
  • Pllake Qeramike
  • Furce pastrimi me avull
  • Sasia e avullit: 48 gr/min

4,200L

Hekur me avull – First Austria FA-5628-8 Produkt Online

Hekur rrobash per hekurosje profesional First Austria

Hekuros rrobat ne menyre perfekte, i mban ato te lemuara dhe pa asnje rrudhe

Ideal per heqjen dhe hekurosje e rrudhave me te veshtira, per shkak se sasia e nxjerres se avullit gjate procesit te hekurosjes arrin deri ne 48 gr/min

Avulli shperthyes deperton deri tek fibrat e veshjeve dhe eleminon edhe rrudhat me te lehta

2 funksione ne 1 hekur:

1.Hekurosje Vertikale ( për shkak te avullit të madh qe nxjerr)

2. Hekurosje Horizontale

Materiali i pllakes: Qeramike e cilesise se larte

Hekur i integruar per hekurosje profesional me tregues maksimal te ujit dhe temperature

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Hekur me avull-First Austria-FA56288 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Hekur

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat