,

Hekur per hekurosje vertikale rrobash Profesional


  • Brandi: Tobi
  • Hekurosje Vertikale
  • I lehte ne perdorim
  • Portativ
  • I pershtatshem per: veshje, mbulesa tavoline, mbulesa shtrati, perde dushi, mobilje te veshura me rrobe, qilima etj
  • Pllake e lemuar, nuk demton rrobat

2,390L

Hekur vertikal – Tobi Travel Steamer Online

Hekur per hekurosje vertikale rrobash Profesional – Tobi Travel Steamer

Hekuros rrobat ne menyre perfekte, i le ato te lemuara dhe pa rrudha

Dizenjuar per hekurosje vertikale

I pershtatshem per te gjitha llojet e copave dhe pelhurave, edhe ato me delikate

Me pllake te lemur, nuk ngjit dhe demton rrobat

Nxehet shpejt

Me 2 FUNKSIONE: Hekuros dhe pastron rrobat ne thellesi (higjenizues)

I lehte dhe praktik, e merrni kudo me vete ne udhetime pune ose familjare

Hekur per hekurosje Profesional i pershtatshem per: veshje, mbulesa tavoline, mbulesa shtrati, perde dushi, mobilje te veshura me rrobe, qilima etj

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Hekur per hekurosje vertikale-Tobi Travel Steamer Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Hekur

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat