, ,

Hekur portabel per udhetime


3,490L

HEKUR PORTABEL PER UDHETIME

Hekuri me avull është një pajisje praktike  e lëvizshme me madhësi të vogël, e përshtatshme për ta marre me vete ne udhetimet tuaja.

Me avull i cili nxehet shpejt, ne vetem 30 sekonda, eshte shume i perdorshem për udhëtime apo dhe në shtëpi.

Zbut dhe largon te gjitha rrudhat nga rrobat tuaja ne shume pak sekonda.

Ndertuar me material te cilesise se larte, i cili eshte jo vetem rezistent por mbron gjithashtu  dhe nuk demton rrobat tuaja.

Perdoret lehte, me ane te shtypjes se butonit te tij. Pjesa e rezervuarit te ujit eshte transparente, ne menyre qe te shikoni ne cdo kohe sasine e mbetur te ujit.

Ka një dizajn të papërshkueshëm nga rrjedhjet dhe mund të përdoret në gjithçka, nga kadifeja tek mëndafshi.

Karakteristika

Pesha: 1 kg

Përmasat e produktit: 180 mm x 170 mm

Materiali: ABS

Tensioni : 220V

Fuqia: 1200W  

Kapaciteti i rezervuarit të ujit: 230ml

Gjatësia e kabllit: 1.6m


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i-2012018 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat