,

Hekur me avull Vertikal – Sokany SwiftSteam Online


SPECIFIKA

  • Marka:Sokany
  • Lloji: Me avull +depozite uji
  • Fuqia: 1200W
  • Kapaciteti i ujit: 250ml
  • Sasia e avullit qe clirohet ne minute: 20g
  • Portativ
  • Hekurosje: Vertikale+Horizontale
  • Paketimi permban:
  • Hekurin + furcen per pastrim + kupen e matjes se ujit

2,890L

HEKUR RROBASH ME AVULL VERTIKAL SOKANY

Hekur rrobash me avull Vertikal – Sokany SwiftSteam Online

Hekuros rrobat ne menyre perfekte, i le ato te lemuara dhe pa rrudha

Hekur per hekurosje Me dy funksione, 1- Hekurosje horizontale dhe vertikale

 

HEKUR PER HEKUROSJE ME AVULL

Me super fuqi, i mjaftojne vetem 30 sekonda per tu nxehur, nderkohe depozita e ujit siguron deri ne 15 minuta avull te fuqishem dhe qe zgjat

I pershatatshem per te gjitha llojet e materialeve, duke filluar nga pambuku, materiali i leshte, poliestera, pellushi, mendafshi, fibera, najloni, kadifj etj

Permasa te vogla, mund ta merrni kudo me vete, eshte teper praktik dhe funksional.  Mund ta merrni me vete ne udhetime pune, pushime qe te dukeni perhere bukur deri ne detajin me te vogel.

Depozita e ujit e integruar ne Sokany SwiftSteam mund te hiqet, pastrohet dhe vendoset serish per te perfituar avuj te fuqishem dhe te vazhdueshem

Hekur rrobash me avull vertikal cliron 20 g avull ne minute

Perdoret edhe per te pastruar lodrat dhe pellushat e femijeve qe kane ndenjur pa perdorur per nje kohe te gjate

 

 

SKU: Hekur hekurosje vertikale-me avull-Sokany-SwiftSteam Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Hekur

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat