,

Hekur Sokany 2 ne 1 Purple 2400 Watt – Dyqan Online

Sokany

HEKURI SOKANY

Hekurosje Horizontale dhe Vertikale

Me ose pa kabell

Me avull ose sprucim me uje

Depozita e ujit 360 ml

Ngjyra: Vjollce

Fuqia: 2400 Watt

Anti kalk dhe anti rrjedhes

 

2,790L

Hekur Sokany 2 ne 1 Purple 2400 Watt – Dyqan Online

Hekur Sokany 2 ne 1 Purple 2400 Watt – Dyqan Online

Hekuros rrobat ne menyre perfekte, i mban ato te lemuara dhe pa asnje rrudhe

Brand gjerman i cilesise se larte

Avulli shperthyes deperton deri tek fibrat e veshjeve dhe eleminon edhe rrudhat me te lehta

2 funksione ne 1 hekur: 1.Hekurosje Vertikale ( për shkak te avullit të madh qe nxjerr)  2. Hekurosje Horizontale

Hekuri Sokany eshte i pajisur me pllake kristal qeramike

Ideal per hekurosjen e rrobave te shtrenjta psh. kostumeve

Hekuri Sokany sterilizon rrobat dhe largon aromen : Temperatura e larte dhe avulli i forte mund te vrasin shpejt bakteret e demshme, duke siguruar pastertine maksimale

I projektuar edhe per te hekurosur perdet, jasteket apo carcafet

Mund te zgjidhni te hekurosni sipas deshires: Ose me avull ose me sprucim me uje

I pershtatshem per cfaredo lloj materiali rrobash, per shkak te pllakes me kristale qeramike

E perdorni me ose pa kabell

 

SKU: GI-sokany hekur-purple Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Sokany

color

Purple

LLoji

Hekur

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat