,

Hekur SOKANY AJ2053

Sokany

3,000L

HEKUR SOKANY

Ideal per hekurosje perfekte te rrobave tuaja pasi vjen me teknologjine e hekurosjes vertikale me avull.

Me dizanj praktik dhe modern, me sistem vetepastrimi, antikalkare dhe vetefikje.

Pllake hekurosje prej qeramike e cila rreshqet lehtesisht ne siperfaqen e cdo materiali.

Specifikat :

-Sistem vetepastrimi

-Kapaciteti rezervuarit 270 ml

-Hekur rrobash me avull

-Fuqia: 2000 – 2400 W


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: e232328 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Hekur me avull

brands

Sokany

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat