, ,

Hekur Vertikal Haeger – Iron Steam

Gjendje:

4 ne stok


2,890L

4 ne stok

HEKUR VERTIKAL HAEGER – IRON STEAM

Hekuri vertikal Haeger eshte pajisja ideale per hekurosjen e rrobave tuaja ne menyren me te lehte dhe te sigurte.

Mos shpenzoni kohe me modelet e renda dhe shume te mundimshme te hekurave tradicionale.

Me kete hekur ju mund ti hekurosni rrobat tuaja direkt nga varesja, pa mundime dhe tavolina hekurosjeje.

Ka doreze ergonomike qe pershtatet mjaft mire me doren tuaj dhe ua ben me te lehte hekurosjen.

Funksionon me ane te avullit, pa perdorur nxehtesine metalike qe shpeshhere demton dhe djeg rrobat.

Fale dizajnit te tij dhe modelit portativ, eshte perfekt per ta marre dhe ne udhetimet tuaja kudo qe do ju nevojitet nje hekur i cili nuk ze shume vend.

HEKUR ME AVULL HAEGER

Hekur portativ me avull

Fuqia : 1500W

Tension: 220V 50Hz

Madhësia: 180 * 100 * 150 mm

Hekuros ccdo material rrobe

Nuk ka nevoje per tavoline hekurosje.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: 6971399029023 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat