,

High Tech Hair Trimmer – Makine rroje per meshkuj DSP


  • Brandi: DSP
  • Modeli:  90180
  • Koha e karikimit: 5 ore
  • Tensioni: 100-240V
  • Koha e perdorimit: 85 minuta
  • 4 koka te levizshme me medhesi: 3, 6, 9 dhe 12mm
  • Materiali: Celik karboni
  • E karikueshme

1,900L

High Tech Hair Trimmer – Makine rroje DSP

High Tech Hair Trimmer – Makine rroje per meshkuj DSP

Makine rroje e dizenjuar me teknologjine e fundit te prerjes. Hiqni, modeloni dhe shkurtoni mjekren sipas deshires. Nuk shkakton prerje dhe irritime ne lekure duke e mbajtur ate te bute dhe te paster. Fale dizanjit ergonomik, mund ta perdorni lehtesisht dhe pa mundim. Makina vjen ne paktetim me 4 koka te levizshme( 3, 6, 9 dhe 12 mm) me rrotullim 180 grade.

SKU: makine rroje-dsp-90180 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Makine Qethje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat