,

HK1 RBox me sistem Android 10 TV Box Smart 4K

Te ndryshme

6,500L

HK1 RBOX ANDROID 10 TV

HK1 Rbox eshte modeli i ri i smart tv box i bazuar ne cipin Rockchip RK3318 dhe me sistemin operativ Android 10.

Suporton WiFi 2.4G / 5G me antene te brendshme dhe Bluetooth 4.0.

I pajisur me porte USB 3.0, nje porte e dyte USB 2.0, nje porte LAN 10/100, nje dalje audio dixhitale SPDIF, nje lidhes analog AV dhe porte HDMI 2.0a qe ju lejon te nxirrni video me nje rezolucion deri ne 4K.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: H-22001 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Android TV Box

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat