, ,

Tv Box Mecool KM6 16GB Android 10.0 ne shitje

Te ndryshme

8,900L

TV BOX MECOOL KM6 16GB ANDROID 10.0

Mecool KM6 eshte nje android tv box me memorie 2GB/ 16GB hapesire kujtese.

Android 10.0 ne Amlogic S905X4, me performance te larte dhe te shpejte, e cila eshte krijuar per t’ju kthyer televizorin normal ne nje Smart TV.

WiFi me dy banda L2.4GHz dhe 5GHz . Ajo gjithashtu vjen me porta të integruara si USB 2.0 dhe USB 3.0.

Ky Tv Box ofron pamje 4k HDR, do te jeni ne gjendje te shijoni imazhe me cilesi te larte dhe te paster 4k ,me opsionin per te shtuar titra ne çdo lloj video.

I pajisur me Assistent Google per me shum akses dhe lehtesi.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: i-2120724 Kategori: , ,
Pesha0.6 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

Android TV Box

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat