, ,

Hoffmans Hand Blender – Blender dore 4ne1

Hoffmans

5,500L

HOFFMANS HAND BLENDER- BLENDER 4NE1

Blender dore Hoffmans , me disa funksione te perfshira ne nje pajisje te vetme!

Eshte nje pajisje perfekte per perzjerje, miksim supe, gjelle, perimesh etj. 

MIKSER DORE ME 4 FUNKSIONE NE 1 

Përgatitja e recetave më të vështira do të bëhet argëtuese me përzierësit dhe mikseret  HOFFMANN.

Pavarësisht nëse keni nevojë të përgatitni një smoothie, një supë , apo suxhukë të bërë në shtëpi kete do do ta bëni vetëm brenda pak minutash fale ketij blenderi. 

Specifika:

Helika te mprehta dhe rezistente.

Fuqia: 1000w.

Modeli:  HM-8022

 

 

SKU: blender-hoffmans Kategori: , ,
brands

Hoffmans

Fuqia

1000 w

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat