Holder Gripeez Tableta – Mbajtese Multifunksionale – Bli Online


1,190L

Mbajtese me ngjites Multifunksionale – Gripeez Tableta Bli Online

Mbajtese me ngjites Multifunksionale – Key and Letter Holder Gripeez Tableta

Mbajtese me ngjites se dyanshem per te mos lejuar objektet te rreshqasin

Perdorimi: Hiqni mbulesat mbrojtese nga secila ane, vendoseni ne nje siperfaqe te paster dhe ngjitni objektin qe deshironi

Key Holder super te qendrueshme

Funksionale per cdo lloj siperfaqeje plastike, qelqi, druri, celik etj

Ideale per te varur fotografi ne mur, per te mbatjur GPS ose telefonin ne makine

Mund te vendosni SmartPhonin ne banakun e kuzhines duke e perdorur si udhezues gatimi, pa u shqetesuar se mund te rreshqase

Mund ta ngjitni ne frigorifer si nje letter holder dhe te vendosni nje leter shenimi per cdo porosi qe doni te komunikoni me familjaret tuaj

Te pershtatura per ambiente te jashtme e te brendshme

Mund ti prisni ne cdo madhesi

Me shume perdorimi, pasi e keni perdorur mund ta lani dhe ajo rikrhehet ne gjendjen e meparshme. Keni mundesi per ta perdorur serish

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Mbajtese me ngjites-Gripeez Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mbajtese multifunksionale

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat