-13%
,

Hongxin Coffee Whisker – Mixer per Frape


  • Pergatit lengjet e ngrohta edhe te ftohta per 15-20 sekonda.
  • Ka fuqi rrotullues shume te larte.
  • Krijon nje mase te trajtshme edhe te bollshme.
  • Punon me bateri
  • Pershtatet lehteisht me doren tuaj.

690L 790L

HONXING COFFE WHISKER – MIXER PER FRAPE

Honxing Coffe Whisker eshte nje paisje  qe pergatit ne menyre perfekte kafene tuaj sipas deshires qe ju keni ne shije.

Ai ben shume shkume dhe me nje perzierje me permbajtje te plote te kafese.

Ju mund ta perdorni lehtesisht me dore pasi ka nje dizajn shume kompakt dhe praktik.

Punon me bateri.

Mikseri  e pergatit frapen per 15-20 sekonda.

Materiali i ketij pergatitesi eshte prej celik uinoks i cili eshte shume i forte, i qendrueshem dhe nuk ndryshket.

Zhurma motorrike e tij eshte shume e ulet, gati nuk do ta ndjeni fare edhe nuk do te bezdiseni prej saj.

Pergatit nje mase te barabarte edhe te tretshme.

Kjo paisje eshte ideuar edhe per lengje te ngrohta.Perzieres kafeje dore bli online iBuy al

SPECIFIKAT

Pergatit lengjet e ftohta edhe te ngrohta per 15-20 sekonda.

I perbere prej celiku-inoks qe nuk ndryshket.

Punon me bateri.

Vihet ne funksion vetem me nje shtypur butonin e tij.

Lahet thjesht me uje te bollshem.

Pershtatet kollaj me doren tuaj.

Dizajn ergometrik.

Ngjyre e zeze.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire | Bli sigurte.

SKU: Hongxin Coffee Whisker Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
color

Black

LLoji

mixer per frape

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat