Hoverboard 6.5 inch – Hoverboard per femije


  • Me material rezistent ndaj thyerjeve dhe gervishjeve
  • I pajisur me bluetooth edhe bokse per te degjuar muzike
  • Ndricim me driten LED
  • Me bateri te madhe
  • Cilesi e garantuar

14,900L

HOVERBOARD PER FEMIJE

Kjo me nje dizajn te vecante e teper modern per te gjithe personat qe mund ta perdorin. Me nje material teper cilesor e mjaft rezistent ndaj thyerjeve edhe gervishjeve qe mund te keni me kete pajisje.

HOVERBOARD ME BLUETOOTH

Ky hoverboard eshte i pajisur me bluetooth ku mund ta lidhni me telefoni tuaj e te degjoni muzike. Hoverboardi eshte i ndertuar me drite Led me ngjyra edhe me rrota te forta qe e bejne terheqes kur ecni rruges ose kur e keni marre me vete neper udhetimet tuaj argetuese.

Me nje performace te larte te gomave me cilesi te shiritave te kembeve qe ju lejon te mbani nje qendrueshmeri dhe terheqje.

E lehte per te ruajtur ekulibrin.

Teknologjia e vetbalances e hoverboard i cili eshte i lehte edhe me i sigurt per fillestaret edhe amatoret.

Hoverboard 6.5 inch eshte nder me te miret ne llojin e vet e me nje altoporlant te integruar, e cila mund te kontrollohet me te dyja kembet e per t’u kthyer lehtesisht ose rrotullim ne vend.

SPECIFIKAT

  • Hoverboard per t’u argetuar femijet
  • Me nje bateri te madhe litiumi
  • Distance e pershkrueshme me nje karikim 7-10km
  • Me nje doreze per nje transport te lehte
  • Mund te lidhet me telefonin dhe ta komandoni me ane te programit perkates

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: hoverboard-6.5inch Kategori:
Pesha2 g/kg
LLoji

Hoverboard

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat