, ,

HR-20 | Drite me Pasqyre per ndricimin kameres se telefonit


  • Material plastike ABS.
  • Ne ngjyre Roze.
  • Fuqia 3W.
  • Me 18 drita LED perberese.
  • Permasat 115mm*143mm*16mm.
  • Per kameren e telefonit.

1,800L

DRITE ME PASQYRE PER KAMEREN- HR-20

Ju jep ndricim ne cdo moment te dites edhe ne cilindo vend qe te jeni.

Perputhet me te gjithe llojet e celulareve.

Eshte shume praktike per t’u vendosur edhe per t’u hequr.

Sherben edhe si pasqyre per te rregulluar make up-in tuaj.drite led kamer pasqyre celular selfi bli online iBuy al

Ka nje peshe te lehte edhe mund ta merrni kudo me vete.

SPECIFIKAT

Material ABS.

Ngjyra: Roze ne te bardhe.

Fuqia: 3Watt.

Bateria: 300mAh.

Me 18 drita LED tek llampa rrethore.

Permasat e drites 115mm*143mm*16mm.

Mund ta merrni kudo me vete.

Bli Online vetem ne iBuy.al dhe perfito cilesine me cmimin me te ulet.

SKU: K-200720-095 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Drite

color

Rose

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat