,

HTC Desire 816 Battery – Versioni Origjinal ne shitje


Brandi: HTC

Modeli: Desire 816

Materiali: Plastike

Tensioni: 3.8V

Lloji i baterise: Li-Ion

Kapaciteti: 2600 mAh

1,090L

HTC Desire 816 – Battery

HTC Desire 816 Battery – Versioni Origjinal ne shitje

Kjo bateri eshte projektuar per telefonat HTC Desire 400 ne momentin qe bateria ekzistuese eshte vjeteruar ose ka dale jashte funksioni. Ofron qendrueshmeri, efikasitet dhe kohezgjatje. E integruar me sistem sigurie dhe mbrojtje nga tensioni i larte, qarku i shkurter dhe mbinxehja.

Ditet tuaja do te marrin nje tjeter dimension. Keni mundesi te realizoni biseda te gjata telefonike, te navigoni ne internet dhe te luani lojerat tuaja te preferuara, pa u shqetesuar per statusin e baterise.

Produkti eshte testuar dhe vleresuar per rezultate te shkelqyera, nga CE dhe FCC.

SKU: bateri-HTC-desire-816 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat