,

HTC Desire G8 Wildfire Battery Replacement – Versioni origjinal


1,090L

HTC Desire G8 Wildfire – Battery

HTC Desire G8 Wildfire Battery Replacement – Versioni origjinal

  • Rimbushet shpejt dhe konsumohet ngadale
  • Me teknologji Ultimate
  • E mbrojtur nga qarku i shkurter, mbinxehja, mbikarikimi dhe luhatjet e tensionit
  • Luani, degjoni muzike ose flisni gjate ne telefon pa u shqetesuar vizen e kuqe te baterise
  • Zevendesimi me i mire per baterine tuaj origjinale nese ajo eshte demtuar ose vjeteruar
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Certefikimet: CE/RoHS
  • Rezistente ndaj ndryshkut, konsumit dhe mbinxehjes
  • Kapaciteti: 1300 mAh
SKU: bateri-HTC-desire-G8 wildfire Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat