,

HTC One M7 Battery Replacement 2300 mah – Origjinale


Brandi: HTC

Modeli: One M7

Material cilesor jo toksik dhe rezistent

Lloji i baterise: Li-ion

Kapaciteti: 2300 mAh

1,090L

HTC One M7 Battery Replacement 2300 mah – Origjinale

HTC One M7 Battery Replacement 2300 mah – Origjinale

  • Material i cilesise se larte, jo toksik dhe perpunim premium
  • Ideale per te zevendesuar baterine e vjeter dhe te dale jashte funksionit
  • E testuar dhe e verifikuar per rezultate te shkelqyera
  • Sinkornizim perfekt me celularin
  • Me sistem te larte sigurie kunder tensionit, mmbinxehjes dhe qarkut te shkurter
  • Rekomandohet qe instalimi ne telefon te behet nga persona qe kane njohuri teknike ose permes videove TUTORIAL ne Youtube

 

SKU: bateri- HTC-one M7 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat